5+ prémiových zdrojov pre dizajnérov ZADARMO

Categories Grafika
titulka1

5+ prémiových zdrojov pre dizajnérov ZADARMO

Každému začínajúcemu dizajnérovi sa určite zídu zdroje ktoré sú úplne zadarmo, maximálne za zadanie svojho e-mailu alebo zdieľania na sociálnej sieti. Existuje množstvo zdrojov odkiaľ čerpať. Ale nie každý rozdáva z prémiových produktov. Množstvo kreatívnych shopov ponúka týždenne, niekedy aj mesačne vybrané produkty úplne zadarmo. Dnes som pre vás zozbieral zopár zdrojov z ktorých sa dá stiahnuť množstvo prémiových freebies zadarmo.


CreativeMarket: 6 súborov každý týždeň

Medzi najlepšie prémiové zdroje jednoznačne patria portály creativemarket.com kde sa každý týždeň objaví až 6 produktov ktoré vždy obsahujú minimálne jeden font (väčšinou handwriting), tak isto aj jeden web (väčšinou blog), a množstvo textúr a templateov. Jednoznačne niečo, čím nepohrdne žiadny kreatívec.


Codester: 4 súbory každý týždeň

Pre webdesignerov, frontend, backend developerov rozdával portál codester.com mesačne jeden web alebo source code pre appku zadarmo. Po obrovskom záujme začal Codester rozdávať týždenne 4 freebies webov a source kódov pre všetkých zadarmo (teda presnejšie za zdieľanie na sociálnej sieti). Nájdu sa tu dosť zaujímavé webové aplikácie a občas aj android aplikácie pre každého.

codester


FreshDesignElements: Množstvo súborov kedykoľvek k dispozícii

Ďalším zástupcom zo zoznamu prémiových webov je freshdesignelements.com. Narozdiel od ostatných webov, tento ponúka množstvo freebies zadarmo k stiahnutiu kedykoľvek po registrovaní účtu ktorý je taktiež zadarmo, bez zadania kreditky alebo podobných zbytočností. Nájde sa tu všetko čo sa týka designu, od textúr až po stock fotky, tak na nič nečakaj a sťahuj.

freshdesignelements


DesignBundles: Niektoré stiahneš len v jeden deň

Designbundles.net ponúka ako kvalitný prémiový web množstvo freebies ktoré sú dostupné neustále, ale aj také ktoré sú dostupné iba na určitý čas (väčšinou 24 hodín). Po zadarmo registrácii dostaneš prístup k produktom ktoré nechýbajú na žiadnom kreatívnom webe. Nájdeš tu množstvo prémiových templateov, stock fotiek a vektorových produktov zadarmo.


Pixeden: Photoshopové mockupy

Medzi najlepšie weby s mesačným predplatným sa jednoznačne zaraďuje aj pixeden.com. Avšak do tohto zoznamu by sa určite nedostal keby nebol aj pravidelným prísunom prémiových produktov úplne zadarmo. V kategórii pre bezplatné produkty ponúka zaujímavé a hlavne použiteľné photoshopové mockupy.

pixeden


Typografický bonus

MyFonts: Vybrané fonty zadarmo

Nikdy nie je ľahké vybrať dobrý a použiteľný font, hlavne z tých zadarmo. Existujú však weby ako myfonts.com, ktoré ponúkajú niektoré prémiové fonty ktoré naozaj použiješ, a ešte k tomu aj zadarmo. Treba sa v nich však prehrabať, ale ten pravý pre tvoj projekt tam určite nájdeš.

myfonts


Moje úlovky: Na jednom mieste

Všetky produkty ktoré som stihol stiahnuť ja, zbieram na dropboxe. Pre ešte väčší výber zdieľam s vami moje úlovky (viem je v tom bordel).

dropbox


Ktoré zdroje používaš ty? Daj mi vedieť do komentárov.

Komentáre 1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *